Kategoriler

Balkan Pharma Orjinallik Kontrolü

Balkan pharma ürünlerini orjinallik doğrulaması icin gireceğiniz site;  https://b-p.md/

Balkan Pharma ürünlerinin doğrulama kodunu okumak bazen sıkıntılı olabiliyor. I,İ,U,V,Q,0,O,1,Z gibi harf ve rakamlar genelde karıştırılmaktadır. Doğrulama yaparken Valid Product yazana kadar emin olmadığınız harfler ve rakamları değiştirerek deneyiniz.Ürün Orjinalse; Valid Product yazacaktır.

(Doğrulama sayfasını türkçeye çevirdiğinizde, valid product'un türkçe çevirisinde 'geçersiz kod' diyebiliyor. bu hatalı bir çevirmedir, lütfen orjinal dilinde kullanın doğrulama sayfasını. Valid Product'ın anlamı 'Geçerli Ürün' orjinal ürün anlamındadır.)

  • Ürün Sahteyse; 'Attention, Fake Product' yazacaktır.
  • Kopya ürün ise elinizdeki ürün, en alt kısımda kodunuzun sorgulanma sayısı yazmaktadır, 5 den fazla olan sorgulamaları fake ürün olarak kabul edilir.

Aşağıdaki resimde sizin için tablet ve enjeksiyon ürünlerden birer adet sorgulama yaptım kontrol edebilirsiniz.

NOT: 2019 itibari ile Balkan Pharma ürünlerinde ambalaj, tablet sayısı, tablet rengi ve şekil değişikliği yapılmıştır, Balkan Pharma web sitesinden görebilirsiniz. Sahtecilikle mücadele için yapılmıştır, 60 tabletlik ürünlerin sahteleri piyasada satılmaktadır, 60 tabletlik ürün almayınız. Sitemizden aldığınız bütün ürünler güncel ambalaj olarak gönderilir.  Balkan pharma Tablet ürünleri 25 er tabletlik 4 blisterden kutusunda 100 tablet bulunmaktadır, ihtiyacınız kadar almanız için sitemizde 50 tabletden satışa sunulmuştur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis8.com